OPERATOR MASZYN

Steico Spółka z o.o., to firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się produkcją ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Operator maszyn

Miejsce pracy: OSŁA, gm. Gromadka

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej,

  • Zapewnienie ciągłości pracy oraz wydajności linii produkcyjnej, konserwacje.

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Bezpłatny dowóz pracowników z ościennych miejscowości lub dopłatę do dojazdów z pozostałych miejscowości,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę.

OCZEKUJEMY:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz obsługa komputera,

  • zaangażowanie i dokładność.

  • Chęci oraz dyspozycyjność do czasowej relokacji na okres wdrożeniowy do fabryki w Czarnkowie (Wielkopolska),
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać, klikając w przycisk, lub na adres: rekrutacjagro@steico.pl

W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Additional information

Location Gromadka
Position type Full-time employee
Start of work Mar 1, 2023

Responsible

Patrycja Niemczyk-Wandowska