OPERATOR ŁADOWARKI

Operator ładowarki

Miejsce pracy: Osła, gm. Gromadka

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej
  • Obsługa ładowarki,
  • Obsługa komputera.

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności obsługi komputera,
  • Gotowości do pracy zmianowej / 4 brygadowej,
  • Prawa jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • Uprawnienia operatora ładowarki kl. I,
  • Chęci do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,
  • Dopłatę do dojazdów pow. 10 km,
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać, na adres: rekrutacjagro@steico.pl

W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Additional information

Location Gromadka
Position type Full-time employee
Start of work Oct 10, 2023

Responsible

Patrycja Niemczyk-Wandowska