MECHANIK

MECHANIK (DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU)

MIEJSCE PRACY: OSŁA

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,
  • Bezpłatny dowóz pracowników z ościennych miejscowości lub dopłatę do dojazdów z pozostałych miejscowości,
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, mechatroniki i hydrauliki siłowej,
  • Znajomość obsługi komputera, paneli dotykowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 ZADANIA:

  • Bieżący serwis maszyn w zakresie mechaniki, pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej
  • Usuwanie bieżących awarii, kontrola maszyn w celu wykrywania i zapobiegania uszkodzeniom,
  • Wykonywanie konserwacji, napraw i remontów maszyn,
  • Określanie stopnia zużycia maszyn, urządzeń i sprzętu.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres rekrutacjagro@steico.pl

W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych
w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Additional information

Location Gromadka
Position type Full-time employee
Start of work Sep 13, 2022

Responsible

Patrycja Niemczyk-Wandowska